Cila bukuroshe nga Shqipëria i thotë ‘PO’ Kosovës

Pavaresisht debatëve të kota poshtë e lartë pas ardhjes së futbollistëve nga Kombetarja Shqiptare t Përfaqësuesja e Kosovës, shqiptarët e dy vendeve tona janë më të bashkuar se kurrë.

Së fundmi është ironizuar me shije nga gazetarët e SuperSport në lidhje me këtë qeshtje.

Komentatori Florim Canolli, ka postuar një fotografi në Instagram së bashku me kolegën nga Tirana Ilda Bejleri dhe atë nga Prishtina Vlera Jusufi duke shkruar “Ilda Bejleri i thote PO Kosovës”.

image image image