Rikthehet Prishtina

Sigal Prishtina ka shënuar fitoren e parë në fazën e “Play-off”-it pasi ka mposhtur në shtëpi skuadrën e Bashkimit, falë një rikthimi në rezultat në dy çerekët e fundit.

Vendësit fituan në fund me tetë pikë epërsi, 67:59.

Ndeshja e dytë dhe e tretë do të zhvillohen në Prizren. /Olle