Gjest i madh i Bernard Berishës për festën e Bajramit (FOTO)

 Bernard Berisha tregon edhe një herë shpirtin e tij human. Këtë herë, ai ka vendosur të ndihmojë një fëmijë nga Podujeva, dhe këtë e ka bërë pikërisht në ditën e Kurban Bajramit.

Sipas një foto të publikuar nga ‘Fansat e futbollit kosovar’, Bernardi shihet duke i kumtuar lajmin personit përgjegjës për të ndihmuar fëmijën, raporton Gazeta Olle.

Sipas bisedës, Berisha do të ndihmojë fëmiun me 500 Euro.

Kjo nuk është hera e parë që lojtari i Përfaqësueses së Kosovës ndihmon fëmijët dhe familjet tjera në nevojë. /Olle

14329373_10210382512541819_238245807_o