Nuk ka kohë për të humbur, Kombëtarja e Shqipërisë të hënën sfidon Suedinë

Kombëtarja Shqiptare u mposht 3-0 nga Kili në miqësoren e parë të këtij muaji. Tashmë kuqezinjtë nuk kanë kohë për të humbur, pasi sfida tjetër është shumë afër.

Sylvinho me ‘djemtë’ e tij duhet të kthejnë fokusin tashmë te miqësorja e tyre. Sfida me Suedinë do të luhet ditën e hënë në orën 19:00.

Pavarësisht se është një sfidë miqësore, por fitorja ndaj Suedisë është shumë e rëndësishme. Braziliani do të synojë të kthejë skuadrën te rezultatet pozitive dhe të korrigjojë gjërat që nuk shkuan siç duhet ndaj Kilit.

Një takim i rëndësishëm, pasi Sylvinho do të ‘piketojë’ edhe lojtarët që do të ketë në Euro 2024. Fitorja do të shërbente edhe për moralin e skuadrës.

Maroku do të ndërtojë stadiumin më të madh në botë, zbulohet kapaciteti dhe kostoja

Fjalimi i jashtëzakonshëm i Adil Maliqit: Si e motivoi Kosovën U19 para ndeshjes me Spanjën