Presidenti priti heronjtë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në kabinetin e tij kampionën evropiane Majlinda Kelmendin, së bashku me Nora Gjakovën, dhe trajnerin Driton Kuka.
I pranishëm në këtë takim ishte edhe kryetari i xhudos së Kosovës, Agron Kuka.

Lajmin e ka konfirmuar vet Kuka, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social ‘Facebook’.

HASHA 2