ZYRTARE: Vushtrria prezanton transferimin e ri

Vushtrria ka zyrtarizuar transferimin e radhës në afatin kalimtar.

Bardhekaltërit kanë nënshkruar me Kreshnik Nebihun, përcjellë “Olle”.

“Kreshnik Nebihu (21 vjeqar), I lindur në Mitrovicë produkt i shkollës se futbollit KF Trepça 89, pjesë e shumë klubeve të Kosovës, duke filluar nga KF Hajvalia, KF Gjilani, KF Drenica dhe së fundi KF Trepçës.

Ne i deshirojmë mireseardhje, duke i uruar suksese në qëllimin tonë të përbashkët #drejtsuperliges”, njofton Vushtrria.