Zyrtare: Vushtrria arrin marrëveshje edhe më këtë futbollist (FOTO)

Klubi me renome në Kosovë, Vushtrria, vazhdon konsolidimin për edicionin e ardhshëm në Ligën e Parë të Kosovës nën futboll, raporton Gazetaolle.com.

Pas Dior Zabërgjës dhe Nazif Mulakut, ish-kampionët e Kosovës së fundmi kanë arritur marrëveshje edhe me mbrojtësin Mehmet Gërxhaliu i cili rikthehet në ekipin vushtrrias.

Vushtrria tashmë ka nisur edhe përgatitjet për pranverë.

Ky ekip e mbylli vjeshtën në pozitën e nëntë me 21 pikë të mbledhura. /Gazetaolle.com

No automatic alt text available.