ZYRTARE: Trepça prezanton dy ardhje të reja

Skuadra e Trepçës në hendboll ka prezantuar dy përforcime.

Bëhet fjalë për dyshen, Fitim Klinaku dhe Erkan Abazgjiku, shkruan Gazeta Olle.

Kliniku, ka qenë edhe më parë pjesë e Trepçës.

Kurse kjo dyshe, tashmë janë hendbollistë të dëshmuar në kampionatin kosovar.

Gjithashtu, Trepça premton ardhje të reja në skuadër para fillimit të edicionit pranveror.