ZYRTARE: Trepça – Potaissa Turda, super-lajm për mitrovicasit

Klubi i hendbolli Trepça do të ndeshjet e EHF European Cup me skuadrën rumune AHC Potaissa Turda, transmeton GazetaOlle.com.

Ndeshjet do të zhvillohet në Palestrën Minatori në Mitrovicë më 25 dhe 26 nëntor.

Klubi mitrovicas pret përkrahje maksimale në këtë takimet ndërkombëtare ku synohet suksesi. /Gazeta Olle/

t trep