ZYRTARE: Trepça nënshkruan me një futbollist nga Bregu i Fildishtë

KF Trepça ka nënshkruar me një futbollist nga Bregu i Flidishtë.

Tashmë kjo skuadër ka njoftuar se futbollisti Diarra Noumoufa pas një muaj prova te ‘Xehetarët’ ka bindur klubin që të nënshkruaj me ta, shkruan Gazetaolle.

Gjithashtu Trepça ka njoftuar se futbollisti kosovar Geart Latifi ka vazhduar kontratën edhe për një vit.

Njoftimi: DIARRA NOUMOUFA
Mesfushor nga Bregu i Fildisht pas një muaji prava tregoj përformancë të mjaftueshme për ta bindur kryesinë e klubit që të nënshkruaj kontratë dy vjeqare, Për këtë lojtarë kontribut kanë dhenë Blerim Sadiku që jeton në Francë dhe Isak Arifi menaxher i KF. Vëllazrimi nga Kërqova. Urime Lojtarit dhe klubit

Fotografia e K.F Trepça