Zyrtare: Trajneri i Malit të Zi jep dorëheqje

Tashmë është gjithçka zyrtare, trajneri i Malit të Zi jep dorëheqje.

Mediat malazeze, kanë bërë të ditur se ende pa përfunduar ndeshje mes Kosovës dhe Malit të Zi, trajneri Ljubisha Tumbakoviq, shkruan GazetaOlle.

Gjithashtu bëhet e ditur se Federata Malaziese pritet ta pranojë dorëheqjen morale, në një takim emergjent i cili do të mbahet mbas ndeshjes.

Kujtojmë që trajneri serb, së bashku me dy yjet e serb të skuadrës malazeze,Mirko Ivaniq dhe Filip Stojkoviq kishin refezuar të paraqiteshin në ndeshje ndaj Kosovës./GazetaOlle/