Zyrtare: Suad Sahiti prezantohet te Skënderbeu (FOTO)

Mesfushori nga Kosova i cili në tre vitet e fundit është aktivizuar për Rabotniçkin e Shkupit, Suad Sashiti, është prezantuar sot te Skënderbeu i Korçës, përcjellë Gazetaolle.com.

Sahiti shihet si zëvendësuesi i Liridon Latifit te skuadra nga Korça e cila në këtë edicion ka shkëlqyer duke siguruar edhe grupet e Ligës së Evropës.

Sahiti është 22-vjeçar dhe konsiderohet ndër talentët me premtues kosovar. /Gazetaolle.com