ZYRTARE: Shkupi Futsal prezanton dy futbollistë të Prishtinës

Skuadra e Shkupit në Futsal ka prezantuar ardhjet e fundit në skuadër.

Bëhet fjalë për dy futbollistë të Prishtinës, shkruan Gazeta Olle.

Ferid Agushin dhe Dragan Petroviç tashmë i janë bashkuar skuadrës shkupjane.

Shkupi do të luaj në Ligën e Kampionëve në Futsal, andaj synon kalimin e fazës parakualifikuese.

Fotografia e Futsal Shkupi