ZYRTARE: Remzifaik Selmani transferohet te Renova

Futbollisti i Shkëndijës së Tetovës, Remzifaik Selmani është bërë me skuadër të re.

Ansori që edicionin e fundit ishte i huazuar te skuadra e Llapit, tashmë është tranferuar te skuadra shqiptare Renova, raporton GazetaOlle.com.

22 vjeçari edicionin pranveror në Superligë luajti 11 ndeshje për Llapin ku shenoj një here dhe asistoj në dy raste të tjera.

Selmani ishte prezantimi i tretë te Renova ditën e djeshme pasi aty tashmë janë transferuar edhe Valon Neziri e Altin Sefo.

Fotografia e K.F Renova