Zyrtare: Prishtina merr vendim që do ta gëzojë çdo tifoz para ndeshjes së Kupës

Emocionet e futbollit kosovar do të rikthehen në mesjvë me ç’rast do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së katërt të DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll.

Ndeshja e rrethit të katërt apo 1/8 e Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet rivalëve të kryeqytetit, Prishtinës dhe Kosovës, zhvillohet këtë të mërkurë më 14 shkurt nga ora 12:30 në stadiumin me bari artificial, njofton fcprishtina.com, raporton GazetaOlle.com

Hyrja për shikuesit do të jetë pa pagesë. /Gazeta Olle/