Zyrtare: Nga Drita te Gjilani (FOTO)

Gjilani ka zyrtarizuar sot afrimin e Fidan Sejdiut, lojtarit të talentuar që vjen tek Drita.

Sejdiu ka luajtur në të gjitha grupet e përfaqësueseve të moshave, dhe aktualisht është pjesë e Kosovës U-21. Gjilani që po drejtohet nga trajneri Arbnor Morina teksa ditën e djeshme ua ka vazhduar kontrata edhe Egzon Shabanit dhe Ergon Hysenit. /Olle