ZYRTARE: Mesfushori i njohur vazhdon kontratën me KEK-un

Skuadra e KEK-ut ka njoftur se ka vazhduar kontratën me njërin nga mesfushorët kryesor të skuadrës.

Bëhet fjalë për mesfushorin, Endrit Hashani, i cili tashmë ka nënshkruar kontratë të re me këtë ekip, shkruan Gazeta Olle.

“FC KEK-u NUK PO NDALET

Kryetari Besnik Mjeku ka filluar ta kompletoj ekipen për sezonen e re , kështu lojtari i parë që ka vazhduar me KEK-un është Endrit Hashani.

Klubi i vlerson lart paraqitjet e tij , dhe e she si njërin ndër lojtarët kryesor në skuadër.

Shumë shpejt edhe marrëveshjet e tjera….

Forca Endrit , Forca KEK-u”, thuhet në njoftimin e fundit të skuadrës ‘Elektriciste’.

FC KEK-u NUK PO NDALET ⬇️Kryetari Besnik Mjeku ka filluar ta kompletoj ekipen për sezonen e re , kështu lojtari i…

Gepostet von FC KEK-u am Mittwoch, 3. Juni 2020