ZYRTARE: Megzon Visoka prezantohet te skuadra e re

Trajneri Megzon Visoka është prezantuar te skuadra e re.

Ai do të jetë trajner i Ulpianës në pranverë, ka konfirmuar trajneri për Gazetën Olle.

Bashkë me Visokën janë prezantuar edhe tre lojtarë tjerë.

Bëhet fjalë për Akil Makollin, Egzon Abazin dhe Armend Misinin.