Zyrtare: Largohet trajneri i Kombëtares U-21

Redi Jupi ka dhënë dorëheqjen nga Kombëtarja U-21. Ky është lajmi i fundit që raportohet në “Sport Ekspres” dhe pritet të zyrtarizohet.

Me përfundimin e kualifikueseve për kampionatin evropian, u mbyll edhe cikli i Jupit, dhe tashmë pritet me interes se kush do ta zëvendësojë.

redi-jupi-658x370