ZYRTARE: Largohet nga Superliga, transferohet në Ligën e Dytë!

Lepenci ka prezantuar dy ardhje që i ka zyrtarizuar në fund të afatit kalimtar.

Klubi kaçanikas mori Florim Berishën nga Ferizaj dhe Drilon Salihun nga Trepça.

Dyshja është prezantuar te kuqezinjtë. /Gazeta Olle/