ZYRTARE: Largohet nga skuadra, mbrojtësi vushtrrias është futbollist i lirë

Mbrojtësi vushtrrias, Kujtim Pantina, është futbollist i lirë.

Ai u nda edhe zyrtarisht me klubin e Trepçës.

Lajmin e ka bërë të ditur Pantina për gazetën.

“Jam i lirë dhe po pres oferta. Gjatë ditëve në vazhdim do të vendosi për ekipin e ri”, deklaroi ai për “Olle”.

Mbetet të shihet se ku do ta vazhdojë karrierën shtatgjati. /Gazeta Olle/