Zyrtare: Labinot Jetullahu me ekip të ri

Mesfushori i shumë skuadrave kosovare, së fundmi i 2 Korrikut, Labinot Jetullahu është përforcimi më i ri i Dukagjinit të Klinës.

Futbollisti kryeqytetas ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me klubin që arriti barazhin për inkuadrim në Superligë, por u mposht nga Drenica.

Jetullahu është futbollist i dëshmuar dhe pritet t’i ndihmojë shumë Dukagjinin në arritjen e synimeve.