ZYRTARE: Korab Hasani transferohet te Liria

Tashmë edhe zyrtarisht Korab Hasani i është bashkuar skuadrës së Lirisë.

Futbollisti prishtinas tashmë ka bërë prezantimin te skuadra prizrenase, shkruan Gazeta OLLE.

Hasani në të kaluarën ka qenë pjesë e Flamurtarit dhe së fundi Vushtrrisë me të cilët është bërë Kampion i Ligës së Parë.

Futbollisti tashmë bëhet bashkë përsëri me trajnerin Samuel Nikaj që së fundi ishte pjesë e Vushtrrisë.

Fotografia e Korab A. Hasani