Zyrtare: Klubi i Vala Superligës së Kosovës mbetet pa trajner (FOTO)

Klubi që po ‘lufton’ për mbijetesë, Ferizaj, ka mbetur pa trajner, raporton Gazetaolle.com.

Trajneri nga Maqedonia, Argjend Beqiri tashmë është larguar nga ekipi.

“Trajneri i skuadres sonë Argjend Beqiri, sot ka lënë detyrën e trajnerit për shkak të rezultateve jo të mira që po kalon ekipi ynë në Vala Superliga e Kosoves ne Futboll. Kryesia jonë ka pranuar marrjen e vendimit nga Beqiri dhe jemi ndarë miqësisht, duke e falenderuar për punën e deritashme që ka bërë për klubin tonë.

Ne i dëshirojmë suksese në punën e tij në të ardhmen!”, thuhet në njoftimin e Frrizasjt/ /Gazetaolle.com

F