Zyrtare: Kjo është e ardhja e Balotellit

Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Manchester Cityt, Mario Balotelli, ka vazhduar kontratën e tij te Nice në Francë edhe për një sezon.

Ylli italian po kërkohej me ngulm nga Dortmundi, por ka vendosur të qëndrojë te klubi ku ka rigjetur formën e tij.

balo1

Sezonin e shkuar, 26-vjeçari realizoi 17 gola në 28 ndeshje.

baloteli