ZYRTARE: Ish-futbollisti i Llapit dhe 2 korrikut, transferohet në Turqi (FOTO)

Albion Rrahimi është emri më i ri i skuadrës Arslanlıspor nga Turqia.

Futbollisti nga Podujeva ka nënshkruar kontratë me klubin turk.

Kjo pas disa ditëve në prova e që i kaloi ato me sukses, shkruan futbollikosovar.com

Më parë ai ishte pjesë e Llapit ku nisi karrierën dhe së fundmi 2 Korrikut.