Zyrtare: Hajvalia merr mbrojtësin e Lirisë

Hajvalia pas humbjes turpëruese nga Ferizaj (4:0)  ka filluar pëfocimet.
Pas Qëndrim Sejdiut dhe Armend Kastratit, klubi nga paralagja e Prishtinës, ka arritur marrëveshje me  Valon Bytyqin.
Bytyqi që luan në mbrojtje ka ardhur nga Liria, shkruan faqja e klubit në Facbook.
Synaj Keçit i duhet shumë punë, pasi aktualisht ka nj⌂rën prej skuadrave më të dobëta në Superligë.