Zyrtare: Hajvalia bën edhe një goditje

Pas zyrtarizimit të Qëndrim Sejdiut, Hajvalia ka bërë të vetin edhe Armend Kastratin.

Ish mesfushori i Dritës ka arritur marrëveshje me klubin nga paralagjja e Prishtinës.

Kastrati edhe më parë ka qenë pjesë e Hajvalisë sikurse Sejdiu.

Hajvalia ka humbur 4-0 ndeshjen e parë, dhe për këtë është duke kërkuar lojtarë, pasi skuadra aktuale mund të jetë e talentuar për është e dobët për tu përballur me skuadrat e tjera. /olle/

Kastrati