Zyrtare: Dy largime nga Manchester City

Manchester City ka nisur që ta përdorë fshesën, raporton Gazetaolle.com nga mediat angleze.

Pablo Maffeo dhe Angelino edhe zyrtarisht janë larguar nga skuadra e drejtuar nga trajneri Pep Guardiola.

Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e klubit anglez. /Gazetaolle.com