ZYRTARE: Drita merr edhe Edvan Bakajn

Drita ka zyrtarizuar edhe transferimin e radhës, i cili është Edvan Bakaj.

Ai është prezantuar me fanellën e re, përcjellë Gazeta Olle.

“Bakaj ka nënshkruar kontratë njëvjeqare me klubin tonë , gardiani i lindur ne Tirane se fundmi ishte pjese e Liris se Prizrenit, ndersa me pare eshte aktivizuar dhe ne skuadrat shqiptare : Tirana, Laci dhe Besa Kavajes”, njofton Drita.

Gjilanasit kanë transferuar edhe Haxhimusën e Shalën. /Gazeta Olle/

IMG_3848