ZYRTARE: Dardan Jashari prezantohet te skuadra e re

Dardan Jashari është prezantuar te skuadra e Ballkanit nga Suhareka.

Ish-mbrojtësi i Llapit do të bartë fanellën me numër 6, përcjellë “Olle”.

“Desha të hu njoftoj se kam arritur marrëveshje që për stinorin pranveror të jem pjesë e klubit të Ballkanit nga Theranda.

Falenderoj kryesinë, trajnerët dhe bashkëlojtarët për mikëpritjen.

Premtoj se do jap maksimumin tim për këtë klub që të kemi suksese bashkarisht”, u shpreh Jashari. /Gazeta Olle/