ZYRTARE: Besa prezanton Arti Luzhën

Klubi i Hendbollit Besa ka prezantuar transferin e radhës.

Arti Luzha tashmë i është bashkuar kësaj skuadre, shkruan GazetaOlle.

Hendbollisti më parë ishte pjesë e Vëllaznimit ndërsa është anëtar i Kosovës.

Njoftimi: Arti Luzha në Pejë !

Përforcimet e edicionit të ri i vazhdojmë me Arti Luzhen portjerin e KH Vllaznimit dhe antarin e Përfaqsuse së Kosoves .

Arti njihet si një portjer energjik, dhe me pritje shum te mira .

Fotografia e KH Besa Famgas