ZYRTARE: Bacca zbulon se të cila skuadër dëshiron të vazhdojë karrierën

Carlos Bacca e ka bërë të qartë të ardhmen e tij.
Sulmuesi kolumbian që ia siguroi fitoren Milanit me një gol në fund të ndeshjes ndaj Cagliarit, ka deklaruar se dëshiron të qëndroi te skuadra nga ‘San Siro’.“

Kam ardhur këtu për ta rikthyer Milanin në Evropë, dhe unë dua të qëndroi këtu”, ka deklaruar Bacca kur është pyetur për të ardhmen, përcjell lajmi.net.