Zonjat e Serie A tregojnë të fshehtat e partnerëve të tyre

Protagonistet e programit Spike Tv janë kryesisht gratë apo të dashurat e futbollistëve, në përgjithësi nga Serie A, apo që kanë qenë pjesë e ligës italiane

Duke filluar Erjona Sulejmani, tashmë ish-gruaja e Blerim Xhemajlit, për të kaluar te Jessica, gruaja e Ciro Immobile, Michela Persicio, e fejuara qendërmbrojtësit të Juventusit, Daniele Rugani, Silvia Slitti, gruaja e sulmuesit të Veronas, Gianpiero Pazzini, si dhe Emilie, ish-gruaja e Jeremy Menez, tashmë në lidhje me basketbollistin Bruno Cerella.

Image result for erjona sulejmani

Të gjitha këto bukuroshe janë mysafire “jashtë fushe” në programin italian La 7 dhe kryesisht temat e tyre kanë të bëjnë me jetën prapa kamerave të bashkëshortëve të tyre. /Gazeta Olle/

Image result for Michela Persico

Image result for jessica immobileImage result for silvia slittiImage result for emilie cerella