Zidane e konfirmon: Po kthehem, së shpejti marrë drejtimin e një skuadre

Zinedine Zidane do të bëhet shumë shpejtë me ekip të ri.

Trajneri francez ka pranuar faktin që do t’i kthehet futbollit shumë shpejtë.

Në një prononcim për televizionin spanjoll RTVE, ai foli për të ardhmen.

“Definitivisht do të marrë drejtimin e ndonjë skuadre shumë shpejtë”, deklaroi Zidane.

“Kjo më pëlqen dhe është diçka që e kamë bërë gjatë gjithë jetës”, shtoi ai.

Zidane