Zhbllokohet ndesha, Manchester City kalon në avantazh ndaj Tottenham Hotspur (VIDEO)

Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Tottenham Hotspur në “Etihad Stadium”, shkruan GazetaOlle.

Ai që ka shënuar është Raheem Sterling në minutën e 4′ të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe Tottenham kërkon golin e barazimit. /GazetaOlle/