Zeshkania kuqezi, nuk humb asnjë ndeshje në “San Siro”

Kur Milani luan në “San Siro”, ajo është gjithmonë e pranishme dhe shpesh herë me fanellën kuqezi.

Bëhet fjalë për Andreea Tolomeiu. Modelja rumune, e cila është rritur në Itali dhe është e dashuruar me ngjyrat kuqezi, transmeton Gazeta Olle.

Ajo nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së Gattusos dhe me afrimin e Piatek, duket se pasioni për këtë skuadër është bërë edhe më i madh.