Zëdhënësja e FSHF-së, foto me idhullin e saj

Këtë mundësi e shfrytëzoi zëdhënësja e Federatës Shqiptare të Futbollit, Jona Dervishi, e cila ka bërë foto me kapitenin e Kombëtares.

Bukuroshja Dervishi, e ka postuar këtë foto në llogarinë e saj në Facebook.

Sigurisht, pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta.

Jona