Zbulohen këngëtaret dhe gjithçka tjetër nga festa e Trepça ’89 për titull (FOTO)

Trepça ’89 do ta festojë titullin kampion të dielën, raporton Gazetaolle.com.

’89-shi në stadiumin ‘Riza Lushta’ do të takohet me skuadrën e Feronikelit duke filluar nga ora 16:30.

Në Mitrovicë do të organizohet festë e madhe derisa do të marrin pjesë edhe këngëtar të estradës si MC Kresha, Ganimete Asllani, Gramos Shabani, Ansambli i Valleve Drenica, Orkestri Arena, DJ Driton, DJ Shots si dhe shumë këngëtar dhe grupe nga Mitrovica.

Hyrja do të jetë 1 euro derisa për femra nuk ka nevojë për pagesë. /Gazëetaolle.com

Image may contain: 1 person, smiling, drink