Ylli i madh i Barcelonës ka veturën e ‘vjedhur’ (FOTO)

Tyrese Rice ka bërë të ditur se i ka ndodhur një ngjarje e çuditshme.

Basketbollisti i Barcelonës ka bërë një postim në Twitter ku është ankuar se një polic e ka ndalur në rrugë me një akuzë të pabesueshme, përcjell “lajmi.net”.

“Polici më ndali dhe më tha se e kam vjedhur veturën time.

Kjo është e çmendur”, shkroi ai.

IMG_3345