Ylber Ramandani i jep fund beqarisë

Ylber Ramadani i ka dhënë fund beqarisë, duke u kurorëzuar me të fejuarën e tij Dardana Hoxhaj.

Ramadani që ka luajtur në Kosovë për skuadra si Prishtina, Ferizaj dhe Drita, ka bërë karrierë edhe në Shqipëri te Partizani.

Ai këtë vit kam kaluar në Danimarkë te Velje, ku po luan me mjaftë sukses.

25395824_2058385757738492_5522186831499580183_n

Ramadani ka marrë ftesë edhe nga Kombëtarja A për ndeshjen me Turqinë.

Ramadani është 21 vjeç dhe aktualisht jeton në Danimarkë. /GazetaOlle/

14502795_1832118823698521_1149106360539656594_n