Xhaka uron nënën

Mesfushori kosovar Granit Xhaka ka uruar nënën e tij për 8 mars. Kapiteni i Borussia Monchengladbachut,

Granit Xhaka ka uruar nënën e tij për ditën ndërkombëtare të gruas, 8 marsin.

Ai e falënderon atë për gjithçka dhe thotë se pa të nuk do të ishte ku që është sot. “Pa ty unë nuk do të isha sot ky që jam. Shumë faleminderit për të gjitha dhe sot në ditën e nënës i uroj Mamit tim në Kosovë gjithë të mirat”, shkruan Xhaka në Facebook.

xhaka