Xhaka e thërret me një nofkë shumë të lezetshme të fejuarën (FOTO)

Mesfushori nga Prishtina i Arsenalit dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Granit Xhaka, e thërret me një nofkë shumë të lezetshme të fejuarën e tij, Leonitën.

Xhaka ka postuar një fotografi nga pushimet me të dashurën në Instagram duke e thirrur me një nofkë shumë të lezetshme: ‘Bebilino’.

Xhaka dhe Leonita tashmë kanë nisur pushimet.

Ata kanë planifikuar që një pjesë të pushimeve të bëjnë edhe në Prishtinë. /Gazetaolle.com