Werder Bremen publikon formacionin, Rashica e nis nga minuta e parë

Milot Rashica do të jetë edhe sot lider i Werder Bremenit.

Në takimin ndaj Eintracht Frankfurtit, ylli kosovar do të jetë titullar, shkruan Gazeta olle.

Në takimin që fillon nga ora 18:00, Werder kërkon fitore pasi nuk gjendet fare mirë në tabel në këtë fillim edicioni.

Kurse, Rashica në statistikat e publikuara sot, ka kontribuar me 9 gola dhe 5 asistime në 19 ndeshjet e fundit te skuadra gjermane./GazetaOlle

Image