Wenger i gëzon shqiptarët (FOTO)

Arsenal dhe Bournemouth do të përballen sot nga ora 16:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka vendosur që Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin t’i inkuadroje nga minuta e parë.