Wanda Nara ia bën një veprim skandaloz Mauro Icardit

Wanda Nara tashmë është bërë e njohur në futboll.

Gruaja dhe agjentja seksi e Mauro Icardit është futur në probleme të mëdha.

Ajo do të dal para gjykatës me 22 nëntor në Milano për shkak të një akuze të ngritur nga ish burri i saj Maxi Lopez.

Wanda Nara is involved in a bitter court battle with ex-husband Maxi Lopez

Lopez phonon se Wanda i ka publikuar numrin dhe disa gjëra personale në rrjetet sociale.

Kjo gjë, sipas tij është bërënga Wanda që t’i hakmeret për atë që ia kishte bërë në lidhjen me Mauro Icardin, përcjell “Gazeta Olle.com”.

Avokatët e Naras kanë reaguar shpejtë për t’i mohuar këto akuza, por që Lopez dota vë atë në gjykatë.

Kujtojmë se Maxi Lopez dhe Mauro Icardi ishin bashkëlojtarë tek Sampdoria dhe shokë shumë të mirë, derisa argjentinasi e bëri për vete Wanda Narën që në atë kohë ishte në lidhje me Lopezin./Gazeta Olle/

 

Maxi Lopez accused Wanda Nara of posting his personal details onlineWanda Nara is currently in a number of disputes with Maxi LopezWanda Nara is now with Inter Milan striker Mauro Icardi