Vushtrria sjell përforcimin më të madh të dimrit (FOTO)

Vushtrria vazhdon të befasojë dhe këtë herë bëri goditjen më të madhe të dimrit.

Ish klubi kampion është përforcuar me mesfushorin e Tiranës, Argjent Mustafa.

Sipas faqes zyrtare të Vushtrrisë në Facebook, lojtari do të prezantohet nesër, raporton Gazeta Olle.

Mustafa rikthehet në klubin e vendlindjes pas disa vitesh të kaluara në Shqipëri, tek Tirana dhe Laçi. Së fundi ishte tek Tirana. /Olle

FB_IMG_1487024840099