Vllaznia ndal bisedimet me Sokolin, ky është trajneri i njohur që mund të marrë drejtimin e skuadrës

Vllaznia e Pozharanit ka ndërprerë bisedimet me trajnerin Bylbyl Sokolin, me të cilin ishin afër marrëveshjes.

Gazeta Olle mëson se tani se skuadra nga Pozharanit po shikon opsionet tjera për trajner.

Bekim Isufi, ish trajner i Dritës dhe Hajvalisë është në opsion për të marrë drejtimin e skuadrës.

Vllaznia ka mbetur pa trajner që prej ndarjes me Sallah Sherifin, para disa ditësh.

Kjo skuadër do të garojë për herë të parë në Superligë.

isufi-nikli-e-meriton-titullin_hd

Isufi

isufi-nikli-e-meriton-titullin_hd