Liga e Parë: Vitia – Onix, rezultat i “padëshiruar”

Ka përfunduar ndeshja e vetme e Ligës së Parë që u zhvillua sot. 

Vitia dhe Onix kanë luajtur baras, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Skuadra vendase e Vitisë me këtë barazim nuk largohet nga pozita e parafundit në tabelë.

Kurse, Onix kalon në pozitën e 10-të me 17 pikë.

Vitiasit i pret një punë mjaft e vështirë në vazhdim të kampionatit për të siguruar ekzistencën.

Ndërkohë, Onixi është më komod. /Gazeta Olle/

Image result for kf vitia