Vitet kalojnë, Yolanthe Cabau, më e bukur se kurrë

Yolanthe Cabau është gruaja e futbollistit të njohur Wesley Sneijder.

Edhe pse burri i saj ishte një nga lojtarët më të njohur vite më parë, ajo kurrë nuk e ka shfrytëzuar famën e tij, për të qenë në qendër të vëmendjes, shkruan Gazeta Olle.

Modelja, nëna e një vajze, është në top formë, dhe përkundër se kalojnë vitet, ajo duket gjithnjë e më bukur.

33-vjeçarja është cilësuar shpesh si një nga të dashurat më të bukura të futbollistëve.